KISÉRŐPROGRAMOK
Az esemény elő programjaként kerül megrendezésre a III. Nagy Táncválasztó FLASHMOB,
melyen bevonásra kerülnek a helyi tánciskolák, táncegyüttesek és a táncot szerető közönség.
Időpont: Szeptember 25. 10:30
Helyszín: Dóm tér
Az esemény elő programjaként kerül megrendezésre a III. Nagy Táncválasztó FLASHMOB,
melyen bevonásra kerülnek a helyi tánciskolák, táncegyüttesek és a táncot szerető közönség.
Időpont: Szeptember 25. 10:30
Helyszín: Dóm tér
A regisztráció lezárult, azonban a helyszínen is be lehet csatlakozni az órákra, amennyiben vannak szabad helyek!
131. balett terem (Pécs) | Hangversenyterem (Pécs) | Tornaterem (Pécs) | Emeleti balett terem (Pécs) | 136. terem (Pécs) | 241. terem (Pécs) | |
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | BEMUTATKOZÓ ELŐADÁS PTE Táncegyüttes, Eurodance, Fordan Tánccentrum, T Dance hip-hop tánc & sport egyesület,Club Cubano, ANK Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium, Pitypang Tánciskola, Szigeti Oktávia Alapítvány, Misina Néptáncegyüttes 09:00 - 09:30 60/100 hely elérhető | |||||
09:15 | ||||||
09:30 | ||||||
09:45 | Kreatív Gyerektánc 4,5-6 évesek 09:45 - 10:15 Radics Zorka 1/10 hely elérhető | Hip - Hop 14-18 évesek 09:45 - 10:15 Horváth Tamás 'Totya' 6/25 hely elérhető | Modern Tánc 18 - felett 09:45 - 10:15 Szigeti Oktávia 25/35 hely elérhető | Klasszikus Balett 10-14 évesek 09:45 - 10:15 Kovács Zsuzsanna 2/15 hely elérhető | Cheerleading 6-10 évesek 09:45 - 10:15 Perjés Bea 8/10 hely elérhető | |
10:00 | ||||||
10:15 | ||||||
10:30 | Klasszikus Balett 14-18 évesek 10:30 - 11:00 Lovas Pál 4/10 hely elérhető | Modern Tánc 10-14 évesek 10:30 - 11:00 Szigeti Oktávia 12/25 hely elérhető | Hip - Hop 18 - felett 10:30 - 11:00 Horváth Tamás 'Totya' 25/35 hely elérhető | Kreatív Gyerektánc 6-10 évesek 10:30 - 11:00 Radics Zorka 2/15 hely elérhető | Horváth És Balkáni Néptánc 14-18 évesek 10:30 - 11:00 Szávai József 5/10 hely elérhető | Senior Ülő Tánc 18 - felett 10:30 - 11:00 Perjés Bea 20/20 hely elérhető |
10:45 | ||||||
11:00 | ||||||
11:15 | Felnőtt Haladó Balett 18 - felett 11:15 - 11:45 Lovas Pál 0/10 hely elérhető | Salsa 14-18 évesek 11:15 - 11:45 Kutni Balázs 18/25 hely elérhető | Akrobatikus Rock 'N' Roll 10-14 évesek 11:15 - 11:45 Papp Viktor 33/35 hely elérhető | Felnőtt Kezdő Balett 18 - felett 11:15 - 11:45 Markó Éva 10/15 hely elérhető | Néptánc 6-10 évesek 11:15 - 11:45 Misina Néptáncegyüttes 10/10 hely elérhető | |
11:30 | ||||||
11:45 | ||||||
12:00 | Cheerleading 10-14 évesek 12:00 - 12:30 Perjés Bea 9/10 hely elérhető | Salsa 18 - felett 12:00 - 12:30 Kutni Balázs 14/25 hely elérhető | Hip - Hop 6-10 évesek 12:00 - 12:30 Horváth Tamás 'Totya' 29/35 hely elérhető | Színpadi tánc 14-18 évesek 12:00 - 12:30 Nagy Írisz 9/15 hely elérhető | Horváth És Balkáni Néptánc 10-14 évesek 12:00 - 12:30 Szávai József 9/10 hely elérhető | |
12:15 | ||||||
12:30 | ||||||
12:45 | Horváth És Balkáni Néptánc 6-10 évesek 12:45 - 13:15 Szávai József 9/10 hely elérhető | Színpadi tánc 18 - felett 12:45 - 13:15 Nagy Írisz 17/25 hely elérhető | Fashion Street Dance 14-18 évesek 12:45 - 13:15 Papp Viktor 33/35 hely elérhető | Néptánc 10-14 évesek 12:45 - 13:15 Misina Néptáncegyüttes 10/15 hely elérhető | ||
13:00 | ||||||
13:15 | ||||||
13:30 | TÁNCHÁZ - Misina Néptáncegyüttes 13:30 - 14:30 24/35 hely elérhető | |||||
13:45 | ||||||
14:00 | ||||||
14:15 | ||||||
14:30 | ||||||
14:45 | Társastánc 18 - felett 14:45 - 15:15 Tandi Zsófia 3/10 hely elérhető | Modern Tánc 14-18 évesek 14:45 - 15:15 Szigeti Oktávia 19/25 hely elérhető | Eurodance 6-14 évesek 14:45 - 15:15 Rovó Attila 23/35 hely elérhető | Színpadi tánc 10-14 évesek 14:45 - 15:15 Nagy Írisz 7/15 hely elérhető | ||
15:00 | ||||||
15:15 | ||||||
15:30 | Modern Tánc 6-10 évesek 15:30 - 16:00 Szigeti Oktávia 2/10 hely elérhető | Fashion Street Dance 10-14 évesek 15:30 - 16:00 Papp Viktor 32/35 hely elérhető | Eurodance 14 - felett 15:30 - 16:00 Rovó Attila 31/35 hely elérhető | Társastánc 14-18 évesek 15:30 - 16:00 Tandi Zsófia 13/15 hely elérhető | Lady's Dance 25+ 18 - felett 15:30 - 16:00 Perjés Bea 4/10 hely elérhető | |
15:45 | ||||||
16:00 | ||||||
16:15 | Cheerleading 14-18 évesek 16:15 - 16:45 Perjés Bea 4/10 hely elérhető | Akrobatikus Rock 'N' Roll 6-10 évesek 16:15 - 16:45 Papp Viktor 19/25 hely elérhető | Hip - Hop 10-14 évesek 16:15 - 16:45 Horváth Tamás 'Totya' 28/35 hely elérhető | Horváth És Balkáni Néptánc 18 - felett 16:15 - 16:45 Szávai József 12/15 hely elérhető | ||
16:30 | ||||||
16:45 | ||||||
17:00 | Ha Bennünk Szól A "Soul" - A Pécsi Művészeti Iskola Táncszínházi Előadása 17:00 - 18:00 40/100 hely elérhető | |||||
17:15 | ||||||
17:30 | ||||||
17:45 |